Telefon Podolog
Podologia Szczecin – 91 40 40 748
Profesjonalne usługi podologiczne
Oferujemy Państwu profesjonalne usługi podologiczne na najwyższym poziomie u dyplomowanej Specjalisty ds. Podologii Ani Brudzyńskiej.
Profesjonalny sprzet podologiczny
Pracujemy tylko na profesjonalnym i nowoczesnym sprzęcie podologicznym oraz korzystamy z suplementów wielu uznanych marek.
Bezbolesne zabiegi podologiczne
Oferujemy Państwu bezbolesne zabiegi podologiczne, wykonane z najwyższą starannością i co najważniejsze - rzeczowo, fachowo i tanio.
· Witaj na mojej stronie! ·
Nazywam się Anna Brudzyńska. Jestem specjalistką ds. podologii. Mobilny Podolog to mój autorski pomysł. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z pacjentami geriatrycznymi, którymi zajmuję się od 2007 roku. Posiadam równie cenną specjalizację w gerontologii.Najważniejsi są dla mnie moi pacjenci. Opiekuję się nimi w ich domach, ale też w Domu Pomocy Społecznej, Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym, domach spokojnej starości oraz szpitalach. Wykonałam już ponad dwanaście tysięcy zabiegów (Tak! 12 000), a każdego roku ich liczba wzrasta o kolejny tysiąc.
 

· Dlaczego jestem podologiem? ·

W 2009 roku przeżyłam udar niedokrwienny móżdżku i musiałam przewartościować swoje życie. Zaczęłam żyć lepiej i pomagać innym.To właśnie z potrzeby pomocy zostałam „lekarzem od stóp” – jak mówi mój młodszy syn. Jestem szczęściarą i doceniam to, że dostałam drugą szansę od losu. Doceniam pracę lekarzy oraz obecność ciekawych i dobrych ludzi, których stale spotykam na swojej drodze. Pragnę być coraz lepsza by móc skuteczniej pomagać ludziom. Świadczę usługi dla osób w każdym wieku, pracuję na terenie Szczecina (województwo Zachodniopomorskie). Zachęcam do telefonicznej rezerwacji terminów. W Państwa ręce oddaję również system rezerwacji online, przez internet.

· Jak działam? ·

Zdiagnozowanie problemu dotyczącego stóp przez telefon, podczas pierwszej, kontaktowej rozmowy jest niezwykle trudne, wręcz niemożliwe. Ceny które podajemy mają nakreślić wartość sugerowaną, ponieważ każda stopa i każdy pacjent jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Zapraszamy na konsultacje. W ten sposób będziemy w stanie dostosować cenę minimum i maksimum jak również inne elementy oferty dostosowane dokładnie dla Państwa aktualnych potrzeb. Zachęcamy do zadawania pytań w trakcie konsultacji w gabinecie jak również, w formie elektronicznej poprzez formularz kontaktowy, jak również za pomocą wiadomości SMS lub bezpośrednią rozmowę telefoniczną. Oddzwonimy na podany numer w e-mailu lub SMSie.

· Czym się zajmuję? ·

PODOLOGIA (z greckiego PODOS – stopy, LOGOS – nauka) jest dziedziną związaną z medycyną zajmującą się specjalistyczną pielęgnacją stóp. Zamysł tego typu pracy powstał z potrzeby i zrozumienia.
  • Diagnoza stóp
  • Prawidłowe skracanie paznokci
  • Usuwanie zrogowaciałego naskórka
  • Usunięcie odcisków
  • Profilaktyka stopy cukrzycowej
  • Tamponada paznokci
Pełna oferta znajduje się w menu Zabiegi.
 

Zapraszamy do gabinetu podologicznego

Rezerwacja telefoniczna

Tel. 91 40 40 748

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00. Gabinet czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 18:00. Centrum Medyczne MELCORMED przy ul. Narutowicza 13E.

Posiadamy autoklaw wysokiej klasy !

autoklaw

W moim gabinecie narzędzia z jakich korzystam, są każdorazowo dezynfekowane, myte, pakietowane i sterylizowane, a część z nich, ze względu na zachowanie zasad higieny, jest jednorazowa.

Wyjeżdzając w teren korzystam też z wysterylizowanych narzędzi. Na pasku rękawa do sterylizacji znajdują się pola które po udanym procesie sterylizacji zmieniają barwę. Dobrze zwrócić uwagę i spytać podologa o ten proces i te konkretne pola.

W gabinecie odwiedza mnie wielu pacjentów, również z chorobami skóry i paznokcii, dlatego dbając o Państwa zdrowie nie mogę pozwolić nawet na najmniejsze ryzyko zarażenia.

„Człowiek stworzony jest do szczęścia! Cierpienie trzeba zwalczać i niszczyć jak tyfus i ospę.” Stefan Żeromski

 

Mobilny Podolog, Szczecin · Rezerwacja telefoniczna 91 40 40 748 · Solidnie, starannie i fachowo !

· Opinie klientów ·
Problemem moich stóp było wrastanie paznokci. Pani Anna posiada niesamowitą wiedzę, dzięki której szybko usunęła moje dolegliwości. W przeszłości przez ból jaki odczuwała, bałam się obcinania paznokci u stóp. Mam wielki szacunek dla specjalistycznej pracy pani Anny. Dowiedziałam się o niej z ulotki znalezionej w skrzynce na listy. Bardzo wielkim atutem Pani Anny jest fakt, ze przyjeżdża do klienta, do domu. Od kiedy jestem pod jej opieką nie odczuwam bólu podczas zabiegu, a paznokcie ponownie nie wrastają. Wiem, że pani Anna systematycznie rozwija swoją wiedzę, uczęszczając na kursy i śledząc nowości w dziedzinie pedologii. Polecam bardzo gorąco!
─ Grażyna
Wiele osób bagatelizuje symptomy stopy cukrzycowej, doprowadzając do poważnych powikłań. Znam przypadki usunięcia stopy, z powodu zaawansowanego przebiegu tej przykrej przypadłości. Zdrowie stóp to skomplikowany problem medyczny - dobrze, że się tym zajmujecie. Polecam Was wszystkim cukrzykom.
─ Marek
Jestem bardzo zadowolona z Pani usług. Wszystko odbyło się szybko i bezboleśnie! Polecam usługi pani Anny swojej rodzinie i znajomym.
─ Beata
Jako klient z Niemiec muszę pochwalić wysoki poziom usług. Od pierwszego momentu zauważyłem wysokie kwalifikacje pani Anny. Z nieskrywaną radością skorzystałem z zabiegu. Rekomenduję obiema rękoma!
─ Andreas
Produkty pedologiczne
Podolog Anna Beata Brudzyńska · Specjalista ds. Podologii · Członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego
designed by teslathemes